Warsztaty i Szkolenia

Prowadzimy profesjonalne szkolenia z obsługi sommelierskiej dla pracowników restauracji oraz organizujemy kursy wiedzy o winie, dzięki której Twój serwis będzie zawsze kompetentny i niezawodny. W oparciu o Twoją aktualną ofertę win przygotujemy personel tak by serwis był idealnie przygotowany do pracy z winami, z którymi styka się codziennie. Oferujemy również programy doszkalające dla pracowników sklepów specjalistycznych, pozwalajęce na podniesienie ich kompetencji tak by Twój team był pewien siebie w kontaktach z klientami.

Nasze degustacje mogą być mniej formalne i mają na celu zaznajomienie uczestników z podstawami sztuki degustacji. Jak degustować wino? Czym kierować się przy zakupie? Jak rozpoznać smak wina jeszcze przed otwarciem butelki? Czy otwór w denku butelki świadczy o jakości? Czy kieliszki są ważne? Jak dobierać wino do jedzenia?

Mogą to być klubowe spotkania, nastawione głównie na wprowadzenie przyjemnej i niezobowiązującej atmosfery wewnątrz grupy. Degustacje i szkolenia prowadzimy również w językach obcych - po włosku i angielsku.